Je možné použít potah z Cybex Balios S Lux 2022 na Cybex Balios S Lux 2023?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně potahů.

Je možné použít potah z Cybex Balios S Lux 2022 na Cybex Balios S Lux 2023?

Děkuji

Ahoj,

potahy z nové ročníkové řady 2023 pro Cybex Balios S Lux nepasují na původní model Cybex Balios S Lux 2020. Je to pro jejich nový systém bezpečnostních popruhů, které se upínají jedním tahem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka