Je na Easywalker Harvey2 vhodnější originální stupátko, nebo Zopa Segboard?

Zodpovězené
11. srp 2022

Ahoj,

mám kočárek Easywalker Harvey2.

Je lepší, resp. vhodnější originální stupátko, nebo Zopa Segboard?

Dá se použít i v případě, kdy je nahozená hluboká korba?

Děkuji

Ahoj,

originální stupátko značky Easywalker koupíš pod názvem Easyboard. Má jen jedno větší otočné kolo, které mu napomáhá příjemnější manipulaci. Minusem je jeho nízká nosnost (15 kg).

Ke kočárku Easywalker Harvey2 nemusíš koupit pouze originální stupátko, ale můžeš sáhnout i po univerzálním.

Já mám osobní zkušenosti a většinou doporučuji skejt Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board, která mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi). Oba mají větší nosnost (až 20 kg).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka