Je na vesnici pro březnové dítě vhodnější kočárek Nuna Mixx Next, nebo Venicci Tinum Upline?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

rozhoduji se mezi Nuna Mixx Next a Venicci Tinum Upline. Dítě by se mělo narodit koncem března. Žijeme na vesnici, takže kočárek bude využíván nejen ve městě, ale i po těžším terénu. Já mám 167 cm, manžel 190 cm.

Designově se mi líbí i novinka Muuvo Quick Boho, jen k němu nemám informace.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Poradíš i jinou značku?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku o kočárku Venicci Tinum Upline jsem v poradně nedávno odpověděla. Připínám ji sem, abych se neopakovala:

Oproti Uplinu je model Nuna Mixx Next určený spíše pro vyšší rodiče nad 170 cm, takže bych jeho koupi zvážila. Jeho vyšší umístění hluboké korby či sportovního sedáku Ti nemusí vyhovovat.

Nový model Muuvo Quick Boho vyšel z původního bratrského modelu Muuvo Quick 4.0. Boho je určen pro rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak po nerovnějších cestách vesnice. Nižší váha a snadná manipulace umožňují ovládání jednou rukou. Zaujme jednoduchým složením spolu s nasazeným sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru. Není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřete. Ve složeném stavu bude totiž stát přesně tam, kde jej postavíte. Prostorné perforované a výškově nastavitelné sportovní sezení patří na trhu k těm prostorově velkorysejším, je nekorýtkového typu a lze jej napolohovat do téměř naprosto rovného lehu. Jeho koupi Ti můžu jen doporučit.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka