Je na vesnici vhodnější Espiro Only 2022, nebo Kinderkraft Nea 2022?

Zodpovězené
31. srp 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit s kočárkem. Momentálně mám Cybex Priam 4 a jsem z něj nešťastná, protože na naše cesty se naprosto nehodí. Chtěla bych ho vyměnit.

Líbí se mi Kinderkraft Nea nebo Espiro Only 2022.

Který z těchto dvou je více odpružený?

Který z nich se hodí na vesnici (kámen, tráva, výtluky) a má odpružení podobné Cybexu?

Chci odpružený kočárek – buď sportovní otočný do obou směrů nebo dvojkombinaci s velkou hlubokou korbou. Chtěla bych už něco lehčího a cenově do 18 000 Kč. Ne tříkolový kočárek a ne nějaký tank. Něco, co dobře vypadá.

Děkuji

Ahoj,

pokud podobný Cybex Priam 4, tak jednoznačně Kinderkraft Nea. Má podobně výše na konstrukci umístěnou hlubokou a prostornou (80 × 40 cm) korbu. I sedátko sportovní části je výše umístěno, jsou si podobné i kolmým sedem. Není tak designový jako Priam, bohužel tento efektní design je nenapodobitelný. Kola mají stejné velikosti. Liší se materiálem, protože Nea má nenafukovací pneumatiky plněné pěnou a dokonce s dvojitým odpružením. Kočárek zakoupíš ve více barevných variantách.

Můžeš si o něm více prečíst v krátkém článku, který jsem o něm nedávno napsala.

Espiro Only 2022 je kočárek vhodný pro nižší rodiče. A to hlavně výškou umístění jeho nástaveb na konstrukci. Také nižším položením rodičovské rukojeti.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka