Je na vesnický terén lepší volba Kinderkraft Nea nebo Espiro Only?

Zodpovězené
31. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi dva kočárky. A to:

Jsou to velmi podobné kočárky a oba mají možnost nenafukovacích kol. To je pro nás podmínkou. Kočárek budeme využívat na vesnický terén.

Který z těchto kočárků je lepší volba?

Jaké jsou rozdíly z pohledu kvality, životnosti a odpružení?

Děkuji

Ahoj,

na stejnou otázku jsem nedávno odpověděla. Připojuji Ti na ni link.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka