Je přední náprava terénních kol na kočárek Teutonia BeYou! kompatibilní i s Teutonia Cosmo?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Teutonia BeYou!

Je přední náprava terénních kol na kočárek Teutonia BeYou! kompatibilní i s Teutonia Cosmo?

Děkuji

Ahoj,

ačkoli se může na první pohled zdát, že jsou naprávy a kola stejná, tak ve skutečnosti tomu tak není. A nejsou navzájem kompatibilní.

Teutonia BeYou! a Teutonia Cosmo jsou ročníky kočárků, které se již dlouho neprodávají. Nejbližší prodejny kočárků této německé značky jsou až v Rakousku. Náhradní díl je výrobce povinen držet na skladě 10 let od data ukončení výroby.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka