Je příslušenství z kočárku TFK mono kompatibilní i na nový model TFK mono2?

Zodpovězené
24. srp 2023

Dobrý den,

bude nám sedět veškeré příslušenství (pláštěnka, adaptéry na vajíčko, síťka, taška pod kočárek a rukávník) z TFK mono i na TFK mono2?

Případně existují nějaké univerzální adaptéry mezi TFK mono2 a vajíčkem Nuna pippa next?

Díky za odpověď.

Ahoj,

TFK Mono2 se od předchůdce TFK Mono liší především nižší hmotností, větší hlubokou korbou Combi (o 4 cm), kterou lze nyní polohovat jednoručně. Přeměnou prošlo i polohování nohou, které již nelze výškově nastavit.

Původní doplňkové příslušenství by sedět mělo.

Pro spojení konstrukce TFK Mono2 a autosedačky – tzv. vajíčka Nuna Pippa Next potřebuješ adaptéry typu Maxi-Cosi (viz. obrázek).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka