Je pro lednové miminko vhodnější kočárek Moon ReSea S Basic 2v1 nebo Roan Bass Next?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

rozhoduji se pro kočárek pro naše lednové miminko. Podle načteného jsem si vybrala kombinovaný kočárek Moon ReSea S Basic 2v1 Navy 2022. Našla jsem však ještě kombinovaný kočárek Roan Bass Next - Pearl Dark Grey EKO kůže.

Který z těchto dvou bys mi doporučila?

Máš tip i na jiný, s lepšími parametry a v podobné cenové relaci?

Nemáme vlastní auto, vajíčko budeme používat sporadicky.

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem Moon Resea S Basic porovnávala v podobné otázce.

Kočárek Roan Bass Next je díky své výšce (85 - 113 cm) a výše umístěné hluboké korbě vhodný pro vysoké rodiče. Oproti Moonu, který je spíše určen pro nižší rodiče (91 – 105 cm). Je škoda, že jsi mi nenapsala Tvou výšku. Hlavními rozdíly Roanu je jeho pouhá 15 kg nosnost. Po složení zabírá více místa, jelikož konstrukce se neskládá spolu s nasazenou sportovní sedačkou či hlubokou korbou.

Zkus mi napsat opět a uveď konkrétnější parametry, jaké od kočárku vyžaduješ.

Držím Ti palce. Těším se na jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka