Je Seatpack Cybex Mios 3 kompatibilní s Mios 2?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně kompatibility této kombinace:

Pasuje Cybex Mios 3 seatpack na Cybex Mios 2?

Děkuji

Ahoj,

Cybex Mios 3 vyšel pro rok 2022. Od předchůdce Cybex Mios 2 se liší propracovanějším designem sportovního sedadla, novým utažením 5bodových pásů jedním tahem, vylepšenou fixací ramenní opěrky a novou hlubokou korbou s panoramatickým okénkem.

Nová konstrukce se sedadlem 2022 (Mios 3) je kompatibilní pouze se Seat Packem 2022. Výrobce udává, že starší ročníky sedadel (Cybex Mios a Mios 2) nejsou navzájem kompatibilní s novějšími potahy (Mios 3).

Hlubokou korbu lze použít také z kolekce 2019 – 2021, ale pouze za použití nových adaptérů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka