Je skladnější kočárek Silver Cross Clic, nebo Easywalker Miley?

Zodpovězené
11. črc 2023

Ahoj,

zvažuji koupi Silver Cross Clic, avšak přemýšlím nad skladností v autě při cestě na dovolenou.

Je skladnější Silver Cross Clic, nebo Easywalker Miley?

Děkuji

Ahoj,

Easywalker Miley a Easywalker Miley2 mají rozměry po složení (v x š x d) - 27,5 x 44,5 x 58,5 cm.

Silver Cross Clic má rozměr po složení (v x š x d) - 25 x 46,5 x 54 cm. Takže po složení je o něco skladnější.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka