Je sportovní část ABC Design Salsa 4 Air dostatečně velká?

Zodpovězené
17. lis 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Abc Design Salsa 4 Air.

Jaké máš zkušenosti se sportovní částí tohoto kočárku?

Kupuji ho z druhé ruky ve velmi dobrém stavu. Dcera má 17 měsíců a chtěla bych kočárek, který je vhodný do terénu, nevrže, nehrká a zároveň vydrží do konce kočárkování.

Je mnou vybraný kočárek opravdu kvalitní?

Vejde se do sportovní části dítě i s fusakem?

Děkuji

Ahoj,

sportovní sedadlo kočárku ABC Design Salsa 4 Air patří k těm prostornějším. Nicméně je to docela těžký 14,5kg vážící kočárek, který je vhodný pro vyšší rodiče.

  • Délka (výška) zádové opěrky je 51 cm.
  • Šířka x hloubka sedací plochy je 30 × 20 cm.
  • Celková délka ložné plochy sportovního sedadla je 98 cm.

Osobně bych ho u 17měsíčním dítěti už nekupovala a poohlížela se spíše jiným směrem. Pokud chceš něco do terénu, co má zároveň vydržet do konce kočárkovacího období, tak si prohlédni například Baby Jogger City Mini GT2. Případně o něco menší Thule Spring, který je velmi skladný.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka