Je sportovní část kočárku Anex e/type dobrá na zimu?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Anex e/type.

Je sportovní část tohoto kočárku dobrá na zimu?

Jaké jsou nedostatky?

Děkuji

Ahoj,

ano, kočárek Anex e/type je velmi dobře odpružený, proto je vhodný i na zimu. Sportovní sezení je i po nasazení nánožníku z boků otevřenější, což ne každému vyhovuje a dítě nemusí být v zimě dostatečně chráněno. Zaujme však stylovým minimalistickým designem v eko kůži, složením spolu s nasazeným sportovním sedátkem na konstrukci a bohatou výbavou v ceně. Otočnou rukojeť lze nastavit do výšky 115 cm a nástavby jsou položeny výše na konstrukci, proto je vhodný pro vyšší rodiče.

Pozor však na údržbu eko kůže, která vůbec není jednoduchá. K čištění je třeba použít speciální čistící a impregnační prostředky (následné ošetření), protože Ti eko kůže popraská nebo změní barvu. Pozor i na rychlé střídání teplot (přechod ze zimy do tepla – návrat z procházky do vytopeného vnitřního prostoru), toto také eko kůži neprospívá a může rychleji popraskat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka