Je sportovní část Venicci Tinum Upline přípustná do letadla?

Zodpovězené
24. črc 2023

Ahoj,

mám 3měsíční dítě a chystáme se letecky na dovolenou. Doma mám kočárek Venicci Tinum Upline. Přijde mi zbytečné kupovat nový cestovní jen kvůli dovolené.

Mohu cestovat se sportovní částí v letadle?

Pokud ano, můžeš mi poradit tašku na tento sportovní kočárek?

Děkuji

Ahoj,

v první řadě záleží na tom, jaká je schválená velikost příručního zavazadla na palubu letadla leteckou společností. Tyto rozměry se mohou jemně lišit. Také záleží na personálu letiště. Zkušenost s tím má několik maminek. Prostě někdy "nemají náladu" a ani kočárek povolených rozměrů prostě nedovolí vzít na palubu.

Venicci Tinum Upline má ve složeném stavu se sportovním sedadlem váhu 12,9 kg. Jeho rozměry po složení jsou 64×60×29 cm. Originální přepravní tašku na kočárek značka nemá, takže si můžeš vybrat z širokého sortimentu různých univerzálních přepravních tašek. Poradit Ti koupi konkrétní nemůžu. Každá z nás jsme jiná, každá máme jiný vkus a potřeby.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka