Je Stokke Beat vhodný kočárek pro dovolenou?

Zodpovězené
26. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku pro 9měsíční miminko na dovolenou k moři. Jedeme letadlem do Španělska.

Od kočárku očekávám:

  • dlouhou stříšku,
  • polohování co nejvíce dolehu,
  • maximální skladnost a složení jednou rukou,
  • možnost nosit jej v ruce, resp. přes rameno - na pláži přes písek,
  • dobře větrání,
  • aby dítě z kočárku nevytřásly nerovnosti.

Aktuálně máme doma mohutný Stokke Trailz s pěnovými koly. Do terénu je jako stvořený ve smyslu i klasických rozbitých chodníků. Miluji značku Stokke, a proto jsem se dívala po minimalističtější verzi.

Bude Stokke Beat vhodným kočárkem na dovolenou?

Děkuji

Ahoj,

Stokke Beat není cestovní kočárek a nemá rozměr příručního zavazadla do letadla.

Rozumím Tvé lásce ke značce Stokke. Tato značka však nemá v nabídce cestovní kočárek.

Nedávno jsem vydala recenzi na cestovní kočárek Easywalker Jackey. Splňuje rozměr příručního zavazadla do letadla. Nabízí naprostý leh. Stříška je dostatečných rozměrů a má velmi dobré větrání. Jeho odpružení všech čtyř kol z tvrzené pryže Tě nezklame na žádném terénu. Pro podrobné informace si přečti mou recenzi.

Podobným typem kočárku je Peg-Pérego Selfie, který má o něco menší pěnová kolečka.

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka