Je velikost hluboké korby Petite&Mars Trails dostačující pro listopadové dítě?

Zodpovězené
5. zář 2023

Ahoj,

s partnerem přemýšlíme nad kočárkem Petite&Mars Trails 2v1 Iron Green. Vnitřní rozměr korby je údajně 30 x 72 cm. Miminko se nám má narodit v listopadu.

Bude na zimu/jaro stačit taková velikost korby?

Pokud počítáme s fusakem + oblečení.

Můžeme koncem března používat již sportovní část?

Jde sportovní část do úplného lehu?

Můžeš poradit značku fusaku, který nezaplní celou vaničku?

Děkuji

Ahoj,

hluboká korba modelu Petite&Mars Trails je menší a s vnitřním rozměrem 72x30 cm a je vhodná pro zimní či jarní miminko, které bude následující zimní období spolu s fusakem trávit ve sportovní nástavbě.
Dítě potřebuje fusak pouze v prvních měsících života, kdy je ještě maličké. Nadstandardně velká korba také není nutná. Další podzim a zimu už bude vozit ve sportovní části.

Sportovní sezení je vhodné i pro větší děti díky 52 cm vysoké zádové opěrce, kterou lze nastavit do skoro naprosto rovného lehu (165 stupňů) a má funkci běžného sedu s malým sklonem. Navíc má sedák i měkkou vyjímatelnou vložku a vyšší bočnice, které zajišťují bezpečí a příznivě ovlivňují pohodlí dítěte.

Další celkový podrobnější popis spolu s fotkami jednotlivých částí kočárku najdeš v jeho popisu, který pro Vás maminky tvoříme.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka