Jsou kočárky Bebetto Nico a Bebetto Luca kompatibilní?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně kočárků značky Bebetto.

Jsou kočárky Bebetto Nico a Bebetto Luca kompatibilní?

Mám sportovní část Nico a teď sháním hlubokou korbu. Víc se mi líbí Luca než Nico.

Děkuji

Ahoj,

kočárky značky Bebetto nemají navzájem kompatibilní díly.

Hlubokou korbu z modelu Bebetto Luca nenasadíš na konstrukci Bebetto Nico. Korby mají jiný typ použitých adaptérů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka