Jsou stříšky a kryty na hluboké korby Bugaboo Donkey 2 kompatibilní s novějšími modely Donkey?

Zodpovězené
29. lis 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně stříšky.

Jsou stříšky a kryty na hluboké korby Bugaboo Donkey 2 kompatibilní s Bugaboo Donkey 3 a Bugaboo Donkey 5?

Děkuji

Ahoj,

všechny stříšky a kryty na hluboké korby jsou ročníkově navzájem kompatibilní.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka