Kde koupím kolečka na Zopa Mystic?

Zodpovězené
4. lis 2022

Ahoj,

hledám náhradní díly na Zopa Mystic. Kočárek mám od kamarádky, ale je naprosto nepraktický. Z duše ho nenávidím skládat a nosit po schodech, ale na nový nemám. Kolečka na něm již selhávají a jsou zcela sjetá.

Je možné koupit náhradní kolečka?

Budou na tento kočárek pasovat také kolečka jiné značky?

Děkuji

Ahoj,

psala jsem email přímo výrobci, ale do dnešního dne se mi neozval. A ani na jeho domovské stránce jsem neviděla možnost koupení náhradních kol na Tvůj kočárek Zopa Mystic. O možné kompatibilitě kol z jiného modelu kočárku nevím.

Doporučuji Ti, abys mu zkusila napsat i ty. Kontaktovat ho můžeš přímo vyplněním formuláře, který najdeš na jeho domovské stránce. Je umístěn úplně dole.

https://zopadesign.com/cs/

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka