Kde koupím náhradní kolečka na Hauck Rapid 4 Shop Drive?

Zodpovězené
17. lis 2022

Ahoj,

mám kočárek Hauck Rapid 4 Shop Drive.

Kde koupím náhradní kolečka?

Děkuji

Ahoj,

Hauck Rapid 4 je cenově dostupný kočárek, který je určený do města. Jeho výrobce nemá v nabídce možnost zakoupení setu náhradních pěnových kol.

Zkus mu však napsat e-mail na adresu centra pomoci, kterou má uveřejněnou na své webové stránce. Možná Ti bude umět náhradní kola zaslat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka