Kde koupím nová kola na kočárek Petite&Mars Royal?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

mám kočárek Petite&Mars Royal.

Kde seženu nová kola na tento model?

Mám gumová a ta už dlouho nevydrží.

Děkuji

Ahoj,

samostatně se nová kola na kočárek Petite&Mars Royal neprodávají.

Zkus však oslovit autorizované prodejce tohoto kočárku. Dívej se na ty, kteří zároveň nabízejí i servis. Je možné, že Ti budou umět náhradní kola pro opravu kočárku objednat.

Nebo napiš přímo výrobci kočárku dotaz na jeho domovské stránce.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka