Kde seženu adaptér na autosedačku ke kočárku Kinderkraft Everyday?

Zodpovězené
18. črc 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně adaptérů.

Kde seženu adaptér na autosedačku ke kočárku Kinderkraft Everyday?

Pasuje i jiný adaptér kromě originálu?

Děkuji

Ahoj,

adaptéry na autosedačku (tzv. vajíčko) dostaneš ke kočárku Kinderkraft Everyday v základní výbavě.

Tyto pasují ke spojení s vlastí autosedačkou. Například Kinderkraft Mink.

Pro spojení kočárku s autosedačkou jiné známé značky, například Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Kiddy, potřebuješ příslušné adaptéry.

Jelikož neuvádíš o jaký typ či model autosedačky se jedná, tak Ti nemůžu jednoznačně odpovědět.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka