Ke které dvojkombinaci lze dokoupit stupátko pro starší dítě?

Zodpovězené
16. zář 2022

Ahoj,

hledám dvojkombinaci kočárku (hluboká korba plus vajíčko do auta - nemusí být na Isofix), ke kterému lze dokoupit stupátko pro starší dítě. Dcera bude mít v době narození sourozence 2 roky a 4 měsíce. Co se týče ceny – čím levněji, tím lépe. Cca kolem 8 000 Kč.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

v případě nízkého budgetu na koupi kočárku, bych se dívala po bazarových modelech.

Modelů, které zakoupíš ve dvojkombinaci hluboké korby a vajíčka, je velmi málo. Jedním z dostupných je například Riko Molla. Je vhodnou volbou pro rodiče, kteří nechtějí kupovat kombinaci, protože na sporťák mají jiná kritéria. Okouzlí pastelovými barvami a možností právě používanou nástavbu výškově na konstrukci nastavit – na výběr máš 53 až 58 cm výšku korby od země. Hluboká korby je menších rozměrů (71 × 34 cm), ale nabízí prodloužitelnou stříšku s větráním i možnost polohování zádové opěrky. Ke kočárku si můžeš zvolit autosedačku vlastní nebo známé značky s příslušnými adaptéry.

Osobně většinou doporučuji skejty Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi). Takto si může dítě odpočinout i vsedě.

Případně Uptown Rider sourozenecké sedátko se šikovným bočním upevňovacím systémem pro větší prostor na nohy při tlačení kočárku. Mám ho odzkoušeno a jezdí se s ní super.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka