Kočárek - ABC DESIGN Salsa 4 Air. Je pro vysoké lidi?

Zodpovězené
27. kvě 2021

Dobrý den,

je tento kočárek pro vysoké lidi?

Dokážete doporučit jiný, kde bude rukojeť minimálně 110 cm a výška korby nebude nízká?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

ABC Design Salsa 4 Air je pro vysoké lidi úplně perfektní - nemá středovou tyč, do které by se člověk mohl kopat, navíc je vysoko posazený a má dlouhou teleskopickou rukojeť, takže za mě úplně perfektní volba.

Určitě bych jiný neřešila, tenhle je opravdu výborná volba! 😍

Kdybyste se chtěla ale ještě na něco zeptat, určitě napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz