Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Camini Frontera 2v1 a KinderKraft Prime 2020 3v1. Rada, tip, zkušenost?

Zodpovězené
6. dub 2021

Dobrý den,

rozhodujeme se mezi dvěma kočárky, a to Camini Frontera 2v1 a KinderKraft Prime 2020 3v1. Na Camini jsem nikde nenašla recenze.

Nevíte, ve které prodejně v Moravskoslezském kraji ho mají vystavený?

Děkuji za pomoc, recenze a rady ohledně těchto dvou kočárků.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Musím přiznat, že z Vámi vybraných favoritů bych si asi nevybrala ani jeden model, respektive určitě ne kočárek Camini Frontera 2v1. Je to úplný základ v rámci kočárku, jaký si umíte představit. Je pro opravdu naprosto nenáročné maminky, které nemají žádné větší nároky a stačí jím základ. Základem myslím to, že například neřeší, jak je kočárek těžký (Camini je těžký a robustní), má základní vybavení v rámci korby i sportovní verze, celkem malý koš, není moc vhodný do terénu (hůře ovladatelný).

Kočárek KinderKraft Prime 2020 3v1 je za mě lepší volba. Je to designově hezký kousek s teleskopickou rukojetí, pevnými koly a prostorným košem. Má celkem slušný tlumící systém pro jízdu v obtížnějším terénu, sportovní verze je vhodná po i proti směru jízdy a má slušnou výbavu v základu. Není tak robustní jako Camini Frontera 2v1, určitě se lépe ovládá a je kompaktnější. Pokud byste se pro tento kočárek rozhodli, doporučuji koupit variantu 2v1, protože vajíčko u těchto základních modelů bývá jen jakýmsi doplňkem, který rozhodně nesplňuje základní bezpečnostní prvky, které by autosedačka pro děti měla splňovat. Pomocí adaptérů lze na tento kočárek připevnit například autosedačky: CYBEX, Maxi Cosi, BeSafe nebo Kiddy.

Co se týká vystavených modelů - vím pouze, že KinderKraft měli vždy ve Funbaby, ale ohledně Camini nevím - zkuste do těch větších prodejen poslat email s dotazem (Funbaby, Babyplace, Sambaby) a určitě Vás nasměrují. 😉

Pokud byste se ale rozhodla ještě zvažovat jiné značky a modely, doporučuji se podívat na krásné a levné kočárky CAVOE - modely Osis nebo Axo, DADA PARADISO, RIKO BASIC, KUNERT - modely Rotax nebo Tiaro nebo ještě například X-LANDER.

Dám ruku do ohně, že z výše zmíněných kočárků si minimálně jeden zamilujete natolik, že se pro něj rozhodnete a jsem přesvědčená, že kvalitou předčí Vámi vybrané kousky. A cenově jsou všechny +- okolo 10 000,-, takže za málo peněz hodně muziky. 😇

Kdybyste se chtěla ještě na cokoliv zeptat, jsem tady pro Vás. 🌷

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz