Kočárek do terénu, i bazarový, do 10tis. Kč. Velká kola, odpružení podmínkou.

Zodpovězené
26. zář 2019

Zdravím.

Přestěhovali jsme se na vesnici a hledám kočárek, který by umožnil pohyb i po polních cestách, lesem... Takže velká kola, odpružení.

Na první dceru jsem měla Chariot, ale ten jsme prodali a já se koukám, zda by nebyla varianta levnější (klidně bazarová). Preferuji trojkombinaci, ale kdyby nebyla, tak klidně jen sporták. Hlubokou korbu a vajíčko ještě mám po starší dcerce doma.

Cenově - bazarově - kolem 10 000 kč.

Děkuji

Ahoj!

Za mě - první myšlenka by byla Jané Crosswalk. Odolný kočárek se super koly, co opravdu i leccos projedou.

Jané Crosswalk

Z ještě dražších, ale v bazaru sehnatelných, absolutně jednoznačně (i co do kvality a výdrže týká, i po používání jiným dítětem) - Britax Go Big, resp. nižší verze Go Next či Go. Úžasný, prostorný, skvěle odpružený kočárek s množstvím vychytávek. U Go Next a Go není bohužel sedák polohovatelný do lehu, ale to některé maminky umí na objednávku došít (viz i nellytex). Ale i bez toho je kočárek výborně použitelný, tak bych se toho tak nebála.

Britax Go Big

Britax Go Next

Britax Go

Pokud by ses dívala pouze na sportovní kočárek, jednoznačně stojí za zmínku značka Baby Jogger: především Baby Jogger City Elite nebo Baby Jogger Summit X3, z otočných Baby Jogger City Versa GT.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger Summit X3

Baby Jogger City Versa GT

A já osobně bych z bazarových, kvalitních a také do terénu vhodných kombinaci v bazárku podívala i na švédskou značku Emmaljunga, německé TFK případně (zejména) sporťáky australského Mountain Buggy.

A čestnou zmínku, i když o něco méně odpružený v porovnání s Go Big (ale schopný do terénu) - dám Casualplay LOOPi s podvozkem/kolami Allroad, ke kterému si pro nejhorší terén či sport můžeš dokoupit tříkolový set kol (část podvozku) Running, čímž je fakt využitelný maximálně všestranně.

Casualplay LOOPi Allroad

Casualplay LOOPi Running

Dostupnost jednotlivých kočárků se samozřejmě na bazaru mění, takže doporučuji si nastavit sledování v MK Bazárku, případně přelouskat pravidelně několik největších stránek.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.