Kočárek do terénu, příp. rovnou v kombinaci, co zvládne i sídliště a lesní cesty. Jaký doporučíte?

Zodpovězené
15. zář 2021

Dobrý den,

mohla bych poprosit o výběr třeba tří kočárků do terénu (momentálně korbička, případně rovnou v kombinaci) - co zvládne sídliště, ale převážně spíše lesní cesty?

Ráda bych se pak na kočárky zajela podívat osobně, ale výběr je obrovský. 🙈

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Doporučila bych Vám podívat se na tyto kočárky:

DADA PARADISO APUS
CAVOE AXO
X-LANDER X-MOVE

Z těchto tří kočárků si zaručeně minimálně jeden zamilujete. 😊😍 Všechny zvládnou bez problému terén, jsou hezké, prostorné a mají celou řadu vychytávek. Zkuste na ně mrknout a klidně mi pak ještě napište, kdybyste k nim měla dotazy. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz