Kočárek na nákupy, co bude jen v autě - nechci do něj moc investovat. Jaký koupit?

Zodpovězené
4. lis 2020

Dobrý den,

ráda bych koupila nějaký kočárek na nákupy. Jezdil by pouze po městě a v obchodech. Bylo by fajn, kdyby byl skladný do auta, měl větší nákupní koš a madlo před dítětem. Tento kočárek by byl pouze v autě, proto se mi do něj nechce moc investovat. Předběžně jsem se dívala na 4Baby Guido, bohužel nemám možnost ho nikde vidět na živo.
Mám rok staré dítě, které vozím ve sportovním kočáře na výlety - a běžné ježdění chci koupit Oyster Zero.

Děkuji za radu.
R

Ahoj!

Já osobně, ani do auta + město, bych asi 4Baby značku tak úplně nedoporučila, a proto ani model Guido.

4baby Guido

Na tak jednoduchý kočárek, zejména pokud by byl určen do auta, je podle mě velký po složení - na délku 90 cm... A tedy, pokud bych neřešila až tak tu velikost, nepřijde mi příjemný na ježdění a působí velmi levně na dotek i pohledově.

Pokud již něco v této ceně a vysloveně do obchodů, a nevadí Ti ta délka po složení, Petite&Mars Easy mi přijde praktičtější, ovladatelnější a s větším košíkem + organizérem pro rodiče při rukojeti.

Petite&Mars Easy

Z odlišných modelů (ale zase třeba počítat i s o trošku menším košíkem, což je podle mě ok, pokud má kočárek být zejména v autě, tam nejvíce oceníš malý složený rozměr) bych, pokud jde o větší prostor v sedadle / starší dítě, řešila něco jako Kinderkraft Grande

Kinderkraft Grande

a pokud co nejmenší, tak asi Espiro Nano.

Espiro Nano

Popravdě bych ale k použití, který popisuješ, možná ani nic nekupovala - když říkáš, že na běžné ježdění chceš Oyster Zero, sbalit ho do kufru je opravdu snadné, a je lehký a relativně skladný...

Babystyle Oyster Zero

Takže možná vystačí mít na obě tyto užívání jeden (a ušetříš) 😉.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.