Kočárek Oyster 3 - bude recenze?

Zodpovězené
13. bře 2019

Dobry den,

chtela bych se zeptat, jestli bude nejaka rozsahlejsi recenze kocarku Oyster 3?

Dekuji

Ahoj!

Ano, právě zpracovávám velkou recenzi Oyster 3 pro slovenský modrykonik.sk, která samozřejmě bude dostupná i v češtině zde na modrykonik.cz. Do pár dní bude venku, takže pokud tě tento model zajímá ať už jako sportovní nebo kombinovaný kočárek, měj oči na stopkách! Určitě se objeví i na hlavní stránce 🙂

EDIT: Už je online - https://www.modrykonik.cz/blog/kocarkopedie/article/nevtirave-velkolepy-recenze-kocarku-oys-tp175f/

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.