Kočárek pro prosincové miminko, do města i do terénu, pro menší maminku. Máte tip?

Zodpovězené
3. črc 2021

Dobrý den,

čekám miminko na přelomu listopadu a prosince, vybírám kočárek a moooc bych potřebovala poradit :D
Požadavky mám asi jako většina budoucích maminek - kočárek vhodný do města, ale aby zvládl i nějaký terén (polňačky, lesní cestu a podobně), rozumné odpružení, tak aby šlo i trošku drndat, na doporučení od kamarádek bych raději nafukovací kolečka. Skladný by měl být ideálně tak, aby se mi kromě něj do kufru Oktávky vlezly i nějaké další věci, sporťák polohovatelný do úplného lehu včetně nožiček a ráda bych nějakou jinou barvičku než šedou nebo hnědou. Moje výška je 155 cm, partnerova zhruba 180 cm 🙂.

Cenově bych se ráda pohybovala max. kolem 15 000 Kč, ale raději níž.

Vzhledově jsem koukala, že by se mi líbil kočárek Bebetto Luca, koukala jsem že má i docela dobré recenze. Všimla jsem si, že Vy doporučujete v podobné cenové relaci kočárek Lonex Pax, ale tam mi vadí ta koženková spodní část kočárku a nánožník (obecně bych na kočárku koženky raději méně než více).

Měla byste nějaký tip, co by splňoval všechny mé požadavky? :D

Předem děkuji za radu,

Kristýna ze Zlína 🙂

Dobrý den, Kristýnko,

děkuji moc za Váš dotaz a důvěru 🙂

Po přečtení Vašeho příspěvku mě jako první napadl kočárek BABY MERC LA ROSA. Vaše požadavky splňuje, cenově se vlezete, má několik krásných motivů, ze kterých si jistě vyberete, abyste neměla pocit, že je kočárek fádní. 😉 Je celoodpružený s dobře vyváženým těžištěm, kola má sice gelová (ne nafukovací, jak píšete v dotazu), avšak já osobně bych Vám gelová doporučila spíše než nafukovací. Přece jen jsou pevnější a spolehlivější, nehrozí Vám píchnutí ani jiná pohroma, když budete někde na výletě. 😇 Celkově je to velmi příjemný, krásně houpavý kočárek, který bude určitě vyhovovat Vám i manželovi co se týká Vašich výšek. Jako bonus je jeho lehká konstrukce a snadná ovladatelnost a skladnost. A koženku na něm spolehlivě neobjevíte. 🙂 ALE! - pokud byste na té absenci koženky přece jen netrvala, tak LONEX PAX by byl pro Vás opravdu top kočárek - myslím, že by Vám vyhovoval ještě o kousíček více než BABY MERC LA ROSA.

Pokud jste se dívala na BEBETTO LUCA a líbil se Vám, tak za mě krátká recenze - vzhledově je to velmi zajímavý kočárek, také mě před prvním testováním zaujal. Avšak i přes opravdu rozsáhlý a velmi pozitivní popis na internetu, co se týká terénu, jsem došla k závěru, že se s ním zcela neztotožňuji. Projížděla jsem ho v Beskydech na výletech okolí naší chaty a místo pocitu, že mám v rukou model, který je odpružený a zároveň disponuje systémem SAS (tento systém eliminuje otřesy přenášené do kočárku), jsem si říkala, že tohle je asi nějaká chyba, protože syn byl naklepaný jako řízek. Avšak recenze na internetu jsou vcelku kladné, takže si říkám, jestli jsem neměla nějaký vadný testovací model - nevím. Ale kdybych měla možnost ho dnes vyzkoušet, tak by se mi do něj znova už nechtělo, bohužel. 🙈

Zkuste se mrknout na ten BABY MERC LA ROSA a kdybyste se (nejen) k němu chtěla ještě na něco doptat, tak napište - tady nebo na email. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz