Kočárky značky Cybex versus Moon. Jaký z nich je skladný a vhodný do městského terénu?

Zodpovězené
1. zář 2023

Ahoj,

už jsem si myslela, že mám kočárek vybraný, a to Cybex Balios S Lux nebo Cybex Talos S Lux 2023 ve dvojkombinaci. Byli jsme se na něj podívat v kamenné prodejně a tchýně si všimla, že sporťák má pásy hodně u hlavy. Nestěžoval si na to už někdo ?

Poté mě zaujal kočárek Moon. Chceme kočárek vhodný do města a hlavně dobře skladný do auta. Bydlíme ve městě, kde jsou všude kostky a úzké uličky v obchodech.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

o tom, že by si někdo stěžoval na takovou věc, nic nevím. Cybex Balios S Lux a také Cybex Talos S Lux mají zatím jen skoro samá pozitivní hodnocení. Samozřejmě, že se sem tam najde nějaká maličkost, která dané mamince nevyhovuje. Ale řekněme si na rovinu, dokonalý kočárek ještě zatím neexistuje.

Porovnání Cybex a Moon jsem dělala v poradně nedávno, tak Ti sem moji odpověď připnu, abych se neopakovala:

Nejnovějšími přírůstky do rodiny značky Moon pro rok 2023, jsou modely – Moon ReSea S Edition + , Moon Gio Edition +, Moon Piú a Moon Clicc.

Moon ReSea S Edition + a Moon Gio Edition + jsou určeny pro rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak i po nerovných cestách vesnice. Nižší váha a jednoduchá manipulace jim umožňují ovládání jednou rukou. Zaujmou jednoručním složením spolu s nasazeným sportovním sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru. Rukojeti lze nastavit jen do výšky 106 cm, proto je vhodná pro nižší až středně vysoké rodiče.

Prémiový Moon Piú a cenově dostupný Moon Clicc jsou zase určeny pro rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu. Poznáš to hlavně podle jemnějších kol, jinak jsou na tom funkcemi velmi podobné Gio a ReSea S Edition+.

Ještě podrobněji jsem je popsala v následující odpovědi, kterou Ti sem také připojuji:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka