Kombinovaný kočárek - korba + sporťák - (nejen) do města, do 25 000

Zodpovězené
8. črc 2019

Dobrý den,

jako každá nastávající maminka jsem i já začala se sháněním ideálního kočárku... ale jak jsem zjistila, ideální kočárek neexistuje a i na sebelepším kočárku se najdou nějaké mouchy, se kterými je třeba se smířit. Proto bych chtěla požádat o radu a doporučení, co pořídit a nešlápnout úplně vedle.

Chtěla bych kombinovaný kočárek (hluboká korba + sporťák) především do města, aby byla snadná manipulace a nízká váha (předpokládám časté tahání do schodů a MHD). Nicméně bydlím ve městě, kde hladké chodníky moc nenajdete, a proto je potřeba, aby kočárek zvládl i plno nerovností, obrubníků a kočičích hlav ☹ A také občas nějaký ten nerovný terén, parky atd. Cenově do 25 000,-

Předem děkuji za návrhy.

Ahoj!

První mi přišel na mysl Stokke Beat. Novinka do města, s vyšším sezením, dobrými koly, a přitom nízkou váhou a kompaktním skládáním. Je to ale specifická dizajnovka, tak se mrkni, zda by se ti líbila. Cenově se vejdeš - sporťák (15 500 Kč) s korbičkou (cca 6 000 Kč).

Stokke Beat

Středem - cenovým i výkonnostním - by byl například ABC Design Salsa 4, který není vůbec těžký na svůj typ, přičemž nabízí opravdu fajn pružení, velikou korbičku a XXL nákupní košík.

ABC Design Salsa 4

Z menších doporučím Jané Kendo.

Jané Kendo

Pokud by ale byla priorita hladká, měkká jízda, není nad Britax Go Big2 - lepší jízdní vlastnosti najdeš jen těžko. Daní tu ale zase bude vyšší váha a větší kočárek (i po složení). Je to totiž problém - najít výborný, pohodlný kočárek na plno nerovností a kočičí hlavy, a přitom malý, lehký a skladný (někdy je pak dobré z váhy např. upustit, pokud upřednostňuji raději pohodlí). Dá se sehnat v akčním setu již za 25 900 Kč.

Britax Go Big2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.