Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek na začátek: Roan Bloom - recenze, názor?

Zodpovězené
KočárkySportovní kočárky
27. črc 2020

Hezký den,

měla bys nějaké recenze k tomuto kočárku?

Vzhledem se mi moc líbí, i skvělým odpružením. Jen je to nějaká novinka a tak nevím, jak do budoucna vydrží. I menší sporťák nevadí, předpokládám pak přesun do sportovní trojkolky 🙂.

Ahoj!

Ke kombinovanému modelu Roan Bloom máme na české Kočárkopedii jen jednu maminkovskou recenzi: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/roan-blo.... Na slovenské Kočíkopédii máme ještě další tři: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/roan-bloo..., mohly by pomoci.

Já osobně ho hodnotím jako pěkný, váhově relativně OK kočárek polské produkce s dobrou korbičkou - a tedy jestli ho plánuješ používat zejména na začátek, a pak vyměnit za lepší sporťák, je absolutně vhodnou volbou. Počítej samozřejmě s trochu menší skladností a tedy nejlehčí fakt nebude, ale zase povozí děťátko v pohodlí, prostorný v hluboké části, a celkově schopný i na nerovnostech. Klidně do něj s takovými prioritami, jaké máš, jdi 😉. A kuk i slovenské video prezentace kočárku jedním eshopem - je tam docela dobře předveden: https://www.youtube.com/watch?v=VQ9rzYPPVTY


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.