Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek Raf-Pol Largo 05 Green Owl 2018. Jaký máte názor?

Zodpovězené
Autosedačky Maxi CosiDětský bazárekKočárky
23. čer 2020

Dobrý den,

co říkáte na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj!

Za mě je kombinovaný model kočárku Raf-Pol Largo - a celkově kočárky od značky Raf-Pol - fakt spíše slabší. Kromě zastaralého designu, na kterém samozřejmě až tak nezáleží, pokud Tobě vyhovuje a nevadí, je kočár celkově proveden tak jednoduše, že vystačí jen tím najnenáročnejším rodičům např. na vesnici, a také to zejména jako kočárek pouze hluboký. Také je třeba počítat s nejlevnějšími textiliemi, což ani moc nedýchají, slabšími plasty a tak podobně - jendoduše, cena odráží i to, že se šetřilo, kde se dalo.

Prodávají ho jako kombinaci, ale co jsem znala maminky já, jen minimum z nich využil i tu sportovní část. Je velmi mohutná, což po přechodu z vaničky nepotěší, ale přitom ne tak prakticky řešena. Znala jsem i takové, kterým se v ní rychle vyjely a pokazily plastové části a např. zuby pro zajištění opěrky. A je zase škoda platit za plnou kombinaci, kde vanička je OK, sportovní nástavba slabá, a vajíčko absolutně nedoporučitelné - ADAC-em netestováno, plus levně udělané a málo prostorné. Raději bych poradila pouze hluboký nebo 2v1 kočárek (jako např. Kinderkraft XMoov , který by se pak později zaměnil za něco menší, lehčí, neotočné. A opravdu hodně doporučuji koupit raději lepší a praktičtější vajíčko, třeba i bazarové. Maxi-Cosi sednou na téměř všechny kombinace a seženeš je i používané po jednom dítěti levně (a děťátko bude v bezpečí na cestách).

Každopádně, pokud jej velmi velmi chceš, a na ceně ti brutální záleží, rozumím, proč sis ho vybrala. Do terénu, jako např. vesnického, pokud ho nebudeš nakládat do auta a cestovat s ním, a počítáš s ním jako s kočárkem zejména hlubokým - startovacím, budiž, ale prodávat se pak snadno nebude, není po něm moc poptávka, a už vůbec ne po používaném. Není totiž takové kvality. Kromě toho je těžký (15 kg), což na nakládání či tlačení s větším dítětem také nebude nejpohodlnější. Ale vysloveně na průjezd terénem ve smyslu vesnických silnic, chodníků méně udržovaných, polní cestičky - a fakt jen takové základní použití, ok.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.