Kombinovaný kočárek vhodný na vesnici s prostornými nástavbami. Tutis Uno, ABC Design Salsa, jiný?

Zodpovězené
14. kvě 2020

Dobrý den,

čekáme první miminko a v kočárcích se vůbec nevyznám. Chtěla bych od Vás poradit s výběrem kočárku v dvojkombinaci - bydlíme na vesnici, takže nemusí být vyloženě terénní, ale spíše aby zvládal nezpevněné cesty, polňačky atd. Miminko se narodí v červnu, takže na zimu bych byla ráda za prostornou hlubokou korbu, ale i slušný sporťák, ze kterého mi malý hned nevyroste - pokud takový kompromis existuje. Uvítala bych snadnou manipulaci, jednoduché skládání a ne příliš těžkou konstrukci.

V obchodě jsem se dívala na Tutis Uno, hluboká korba je asi výborná, ale sporťák nevím... Potom podle recenzí mě zaujal např. ABC Design Salsa 4, ale nevím, nakolik by zvládal terén.
Mohu Vás poprosit o Vaše tipy na vhodný kočárek, jejich klady a zápory v této kategorii kočárků?

Moc děkuji za Váš názor.

Petra

Ahoj!

Tutis Uno

mi, popravdě, pokud se Ti líbí a vyhovují Ti takové kočárky, designově přijde fajn a vypadá šikovně. Ano, sportovní část bude trochu slabší než korbička, protože se jedná o takový typ kombinovaného kočárku, ale na druhou stranu je na svůj typ spíše prostornější a ok udělána. Obvykle maminky kolem dvou let i tak přejdou na nějaký lehký sporťáček či golfky, tak kdyby to byl i tvůj plán, za mě to není vůbec špatná volba a přijde mi ok.

ABC Design Salsa 4

je spíše můj šálek kávy, co se funkcí týče, a je také fajn odpružený, takže si myslím, že také tam na to jdeš dobře. Kola podle mě velikostí na vesnici stačí, pokud nejdeš vysloveně jezdit po poli každý den - tam bych pak spíše řešila ABC Design Salsu Air.

ABC Design Salsa 4 Air

Má i fakt obrovské nadstavby - vaničku i sportovní část, proto já osobně tento model ráda doporučuji (v této ceně).

Neuvádíš rozpočet, tak nevím, jestli Ti můžu ještě radit jiné - lepší no dražší, ale tedy zmíním určitě značku Emmaljunga (z takových top), Baby Jogger City Premier, případně i takový Gesslein FX4 Classic, kde si můžeš v případě potřeby doobjednat neotočné přední kola do terénu...

Baby Jogger City Premier

Gesslein FX4 Classic

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.