Která dvojkombinace je vhodná na procházky do přírody a zároveň se vejde do menšího výtahu?

Zodpovězené
23. srp 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně dvojkombinace kočárků.

Která dvojkombinace je vhodná pro dlouhé procházky do přírody, do sněhu, do města a zároveň se vejde do menšího výtahu?

Thule Urban Glide 2 se mi nevejde do výtahu. Přemýšlím nad Jané Crosswalk.

Děkuji

Ahoj,

Jané Crosswalk je výborný kočárek. Jediným minusem je jeho nižší 15 kg nosnost. Takže ho budeš po 1 až 1,5 roce měnit. Doporučuji Ti dívat se spíše po kočárcích s vyšší nosností. Také si dej pozor při koupi kočárku z bazaru.

Prohlédni si naše MK video, které se k této problematice natočilo - „Kočárek z bazaru. Na co si dát pozor?".

Nevím sice, jakou máš délku výtahu. Ale zkus si prohlédnout model kočárku Baby Jogger Summit X3 . Ten využiješ i na běh a sport. Jeho rozměry po rozložení jsou (vxšxd): 103 x 65 x 114,5 cm. Je na délku kratší než Thule Urban Glide 2. Oproti němu má o něco prostornější sedadlo. Po složení má kompaktní rozměry, a po sejmutí zadních kol jsou jeho rozměry ještě kompaktnější. Seženeš ho i jako bazarový model.

Podobným modelem je Bumbleride Indie, ten je však bohužel na našem trhu hůře sehnatelný. Má však úžasné jízdní vlastnosti a navíc je prostorný, lehký a skladný zároveň.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka