Které hluboké korby, kromě originální, pasují na Baby Jogger City Elite?

Zodpovězené
25. říj 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně hluboké korby.

Které hluboké korby, kromě originální, pasují na Baby Jogger City Elite?

Sehnat originál z bazaru je dost problém.

Děkuji

Ahoj,

na Baby Jogger City Elite a také na novější model Baby Jogger City Elite 2 pasují 2 originální hluboké korby s příslušnými adaptéry. Větší z nich je Baby Jogger Deluxe (vnitřní rozměr – 74 × 35 cm) a menší je Baby Jogger Compact (vnitřní rozměr – 70 × 33 cm).

Z neoriginálních hlubokých korb na Elite (ne Elite 2) s příslušnými adaptéry pasuje i starší korba Affinity od značky Britax.

Já osobně bych raději koupila originální, a to hlavně z důvodu bezpečnosti, nemusíš kupovat další adaptéry.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka