Který celoroční sportovní kočárek je polohovatelný do 180°?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

hledáme sportovní kočárek pro mou 6měsíční dcerku. Nyní máme kočárek Petite&Mars Rover II, který jí bude malý na zimu s fusakem.

Naše požadavky:

  • jsme vysocí rodiče nad 170 cm,
  • prostorný,
  • vhodný i na zimu (celoroční),
  • snadno skladný a ovladatelný,
  • polohovatelný do 180°,
  • otočné sedadlo i ve směru i proti směru jízdy,
  • vyšší nosnost,
  • na ceně nezáleží.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si sportovní kočárek Britax Smile 4, který je určen pro středně vysoké a vyšší rodiče pohybující se jak po městském povrchu, tak i po nerovných cestách vesnice. Zaujme jednoduchým složením spolu s nasazeným sportovním sezením na konstrukci. Není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít, protože ve složeném stavu stojí sám. Prostorné sportovní sedadlo patří na trhu k těm prostornějším a lze jej napolohovat do naprosto rovného lehu.

Skvělou volbou pro vyšší rodiče je i model ABC Design Samba. Je také určen pro rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovných cestách vesnice. Nižší váha a jednoduchá manipulace umožňují ovládání jednou rukou. Potěší i absence zadní osy kol, která tak neomezuje ani v dlouhých krocích. Sportovní sezení je dostatečně prostorné a navíc jej lze napolohovat do naprosto rovného lehu.

Novinkou na trhu mezi sportovními kočárky je i model Moon Sport. Ten je určen pro rodiče, kteří se pohybují spíše po městském terénu. Nižší váha a jednoduchá manipulace umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem a potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením spolu s nasazeným sportovním sedadlem v obou směrech. Sportovní sezení je dostatečně prostorné as možností napolohování do skoro rovného lehu. Rodičovskou rukojeť lze nastavit do výšky 105 cm.

Pro inspiraci Ti sem připínám i moji nedávnou odpověď, ve které najdeš další vhodné kočárky:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka