Který dobře odpružený kočárek má velkou hlubokou korbu?

Zodpovězené
16. zář 2022

Ahoj,

čekám třetí miminko a kočárek po dětech už nemám. Měla jsem 3-kombinaci Camarelo Malaga.

Hledám nějaký podobný kočárek a jde mi hlavně o hlubokou korbu. Chci, aby byla velká, prostorná, aby se tam vešel fusak. Kočárek musí být odpružen na naše vesnické cesty a pole. A hlavně ať je i dostatečně vysoký, neboť s manželem jsme oba vysocí. Nemusí to být trojkombinace, klidně i dvojkombinace. Ideální, kdyby se sportovní část dala složit i s konstrukcí najednou, abych nemusela rozkládat do kufru.

Existuje kočárek, který splňuje moje kritéria?

Děkuji

Ahoj,

nepíšeš, jestli jsi byla se značkou Camarelo spokojená. Pokud ano, tak se podívej na jejich novější model, který má velmi pozitivní hodnocení.
Na vesnický nerovný terén je Camarelo Carera New velmi dobrou volbou. Zároveň je také cenově dostupný. Jeho hluboká korba má prostorné vnitřní rozměry 80×38 cm. Rodičovská rukojeť je polohovatelná ve výšce od 74 do 111 cm, což je pro vás vysoké rodiče dostatečné. Kola jsou nafukovací a dalším plusem je, že jsou dvojitě odpružená.

O něco lehčí volbou, o váze 13,8 kgm je bratrský model Camarelo Zeo. Jeho výhodou, kromě výše zmíněných u Carera New, je i výše na konstrukci umístěna hluboká korba. Ohýbání k miminku nebude pro Tvá záda tak náročné. Tento model bych vám více doporučovala. Jeho design je jednodušší v čistších liniích a propracovanější.

Velmi dobrou volbou pro vyšší rodiče je i Bebetto Nitello. Má hlubokou korbu umístěnou výše na konstrukci. Dítěti nabízí pohodlí v 78×32 cm prostorné korbě, kterou lze polohovat. Rodičovská rukojeť je nastavitelná ve výšce od 76 do 113 cm. Výhodou jsou kola plněná pěnou, která jsou také dvojitě odpružená. Nabízejí ovšem navíc bezúdržbovost a hrozba defektu Ti s nimi nehrozí. Sportovní sedačka je prostorná s možností úplného lehu a fantastickými XXL rozměry, které dostatečně ochrání dítě před případnými slunečními paprsky. Zároveň její zabudovaná síťovaná část přivádí k dítěti dostatek vzduchu a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu. Pořídit si ho můžeš z velkého množství designových barev, které tento kočárek nabízí. Barevná škála začíná od příjemných pastelových, přes výrazné květinové vzory, až po tmavé elegantní barvy.

Podobným, mu je jeho bratrský model Bebetto Holland. Ten umí okouzlit nevšedně tvarovanou konstrukcí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka