Který fusak je vhodný do sportovní části Cybex Talos S 2in1?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně fusaku pro 8měsíční dítě.

Který fusak (přechodný i zimní) je vhodný do sportovní části kočárku Cybex Talos S 2in1 a zároveň je kompatibilní s pásy tohoto kočárku?

Děkuji

Ahoj,

já osobně používám multifunkční fusak MONTI od značky Emitex. Je určen pro děti od 0 do 4 let. Jelikož je teplejší, tak ho využívám hlavně pro chladnější období roku.

Má odepínatelné díly a stahovací části, takže je přizpůsobitelný velikosti dítěte pro jeho maximální pohodlí.

Využívala jsem ho v autosedačce, v hlubokém kočárku, ve sportovním kočárku, ale dá se využít také v přenosné tašce pro dítě.

Má nastavitelnou délku a šířku zimního fusaku.

  • Délka fusaku je 125 cm. Tato délka je vyhovující pro větší děti. Díky délce a měkkosti vhodný i do dětských sáněk.
  • Po odepnutí spodního nánožníku je fusak zkrácen na 85 cm, délka vyhovující pro malé děti.
  • Přední díl je možno do šířky stáhnout a tím fusak zúžit. Zabrání se tak unikání tepla zevnitř, hlavně malé děti jsou tímto lépe chráněny před chladem.


Tento fusak má také 2-násobné zabezpečení proti sklouzávání fusaku v kočárku. A to pro jeho zadní stranu, protože ji má z protiskluzového materiálu. A za druhé, má přidaný díl v horní zadní části fusaku, který se stažením šňůrkami změní v kapsu, která po uchycení za opěrku zad zamezí jeho sesouvání v kočárku.

Tento fusak mi zatím seděl ve všech mých kočárcích, ať už byly korýtkové nebo s rovným lehem. Jedním z nich byl i Cybex Balios S. Takže určitě bude držet i ve Tvém kočárku Cybex Talos S 2in1. Je sice o něco dražší, ale ta kvalita za to stojí.


Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.


Přeji Vám krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka