Který kočárek je dostatečně houpavý a vhodný pro vesnické cesty?

Zodpovězené
9. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek na vesnici. Chci, aby byl hlavně skladný do menšího kufru a hlavně houpavý. Při prvním dítěti jsem měla Moon Style a byl to děs na naše cesty. Určitě nechci polský kočárek, spíše dražší značky.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

nejsem si jistá, co přesně hledáš. Dvojkombinaci, nebo trojkombinaci pro druhé dítě?

Jako první mě napadl model Tutis Uno3+. Je to designově zajímavý model s čistými liniemi. Navíc ho zakoupíš v pěkných krémových barvách. Patří k lehčím modelům s nosností sedáku až 22 kg. Jeho nafukovací pneumatiky plněné gelem nepropíchneš. A dvojité odpružení všech čtyř kol nabízí také možnost houpání.

O něco cenově dostupnějším kočárkem je jeho bratrský model Tutis Sky. Mínusem je nemožnost sklopení zádové opěrky do úplného lehu.

Za zmínku stojí i model Kinderkraft Prime.

Doporučuji Ti i novinku Kinderkraft Nea. Je to funkční a nejen městský kočárek, který Tě překvapí.

Zopa Quest je kočárek, který často doporučuji. Patří mezi oblíbené městské modely, které zvládají i travnatý terén. Je to díky dvojitému odpružení všech čtyř kol z tvrzené gumy. Váží 11 kg a dobře se ovládá jednou rukou. Po složení je skladný. Mám ho osobně odzkoušen. Je to cenově dostupný model, který mnohé překvapí. Určen je pro osoby kolem 165 cm a méně.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka