Který kočárek je kombinací Recaro Celona a Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3?

Zodpovězené
26. črc 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který by kombinoval funkce Recaro Celona a měl délku ložné plochy sportovní části Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3.

Požadavky:

  • hlavně by měl být otočný v obou směrech,
  • délka ložné plochy minimálně 97 cm, ale lépe 100 cm než Armadillo,
  • do 22 kg,
  • sklopný i se sedačkou v obou směrech,
  • vysouvání rukojeti jednou rukou jako Celona,
  • ovládání polohy zádové opěrky páčkou ne šňůrkou jako má Celona i Armadillo,
  • potěšilo by nastavování výšky pasů na opěrce jako má Armadillo,
  • skryté pružení kol jako má i Celona a Armadillo,
  • pokud by byla v nabídce i verze s černou konstrukcí by také bylo fajn,
  • a pokud by měl vyšší posed než Celona by bylo super.

V podstatě hledám Recaro Celona s dlouhou ložnou plochou, jako má Armadillo.

Můžeš mi poradit kočárek, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

pěkně vyjmenované parametry.

V podstatě jsi přesně zadanými parametry jmenovala kočárek Joie Finiti. Jediným chybějícím kritériem jsou výrazné pružiny. Finiti má mechanické odpružení.

Pokud je v pohodě korýtko, pak parametry splňují i ​​kočárky Cybex Gazelle S a Cybex Talos S 2in1.

Pokud přivřeš oko a budeš akceptovat i 96 cm ložnou plochu, tak čerstvá kočárková novinka Kinderkraft Nea je skvělým kandidátem. Důležitějším kritériem je výška zádové opěrky. Kočárek Nea ji má až 55 cm. Je již dostupný i na e-shopech. Můžeš si o něm přečíst krátký článek.

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka