Který kočárek je vhodný do letadla a lze jej využít i ve městě?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

momentálně máme Moon Resea S. Sportovní část využíváme, ale v létě poletíme na dovolenou. Vzhledem k tomu bych chtěla něco, co by mohlo jít do letadla. A chci, abychom ho pak mohli používat i jako kočárek do města, do auta nebo když s dcerou pojedu sama na výlet.

Moon je super, ale nechceme si ho v letadle zničit. Chceme si jej nechat ještě pro další děťátko.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

z kvalitnějších a cenově dostupnějších modelů Ti doporučuji Avova City Ranger. Je to skladný, lehký, cestovní a zároveň městský kočárek, který díky větším kolům a odpružení zvládá přejezd i nerovnějším terénem. Minusem je fixní rukojeť ve výšce 105,5 cm.

Podobným, o něco levnějším modelem, je kočárek ABC Design Ping Two. Jedná se o velmi lehký a ultra skladný sportovní kočárek cestovního typu. Je vhodný do letadla, na výlety, do města nebo jen tak do auta. Má extra polstrované sedadlo s odpruženými pěnovými koly, snadným ovládáním či přístupným košíkem.

Podobné modely najdeš i v mé nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti sem připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka