Který kočárek zvládne i horší cesty a bude tlumit nerovnosti?

Zodpovězené
2. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi Adamex Paolo, Adamex Chantal a Bebetto Pascal premium class. Chci lehký kočárek, který by měl hlubokou korbou s dostatkem prostoru pro dítě. Musí být skladný při přesouvání autem a vhodný i na horší cesty po vesnici, po náměstí s historickou dlažbou. Musí dobře tlumit nerovnosti.

Později bychom řešili lehký sporťák. Kočárek musí nejen dobře vypadat, ale také zvládnout i horší terén. Důležitá je snadná manipulace s kočárkem, lehké složení. A ať zabere málo místa, ať je výškově nastavitelný. Ne nízký a ani velmi vysoký. Já mám 162 cm, manžel 175 cm.

Který z těchto tří kočárků splňuje mé požadavky?

Můžeš poradit i jiný?

Děkuji

Ahoj,

jako první vyloučím Adamex Chantal. Pěnová kola do města ano. Na vesnici se však nehodí.

Adamex Paolo se svými gelem plněnými koly je dobrým kandidátem. Pozor však na výšku kočárku, ta je 106 cm. Může být pro vás nedostatečná.

Bebetto Pascal premium class je u nás v kočárkopedii pod názvem Bebetto Pascal 03 2021. Má velká kola, která jsou odolná proti propíchnutí. Výška rodičovské rukojeti je v rozpětí 69 - 111 cm. Takže je dostačující pro vysoké rodiče. Problém však vidím v nízko posazené hluboké korbě. Budeš se často ohýbat a můžou Tě bolet záda. Prohlédni si rozdíl výšek na fotkách.

Zkus si přečíst článek, který jsem napsala o kočárcích vhodných pro vysoké rodiče. Mohl by Tě inspirovat.

Kočárky vhodné pro vysoké rodiče od značek Bebetto, Adamex a Moon jsou například Bebetto Nitello, Bebetto Flavio 2020, Adamex Cristiano a Moon Relaxx Edition.
Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.


Přeji Vám krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka