Který levný kočárek má dobrá kolečka a je vhodný pro dovolenou?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

přemýšlíme nad opravdu cenově dostupným, lehkým a skladným kočárkem na dovolenou. Jako hlavní kočárek máme Britax Go. Je to tank, miluji ho, ale už ho mám vlastně pro druhé dítě.

Jenže jedeme na dovolenou autem, bereme vozík Fuxtec, aby se i starší mohla vozit + spát na pláži. Tím pádem Go nebudeme brát.

Přemýšlím však, že pokud pojedeme někam do města na zmrzku a nebudeme brát vozík, tak by se nám hodil malý skladný kočárek.

Moje představa:

  • dlouhá stříška (ta mi chybí u Go),
  • kolečka, která vydrží obrubníky a výmoly na chodnících,
  • co nejnižší cena, klidně i bazarové, ale tedy ne úplně golfové chrastítko.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si model Bomimi Popy. Je to cenově dostupný model a poslouží Tvému účelu využití.

Popřípadě podobný model MoMi Estelle. Nebo jeho bratrský model, který je o něco větší, a to MoMi Ofra, který zvládá až 22 kg zatížení sedadla dítětem.

Popřípadě si zkus pohlédnout o něco dražší, ale kvalitnější kočárek Cybex Libelle.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka