Který odpružený sportovní kočárek vydrží do konce kočárkovacího období?

Zodpovězené
11. črc 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který bych využila do konce kočárkovacího období. Mé požadavky:

  • delší ložná plocha,
  • abych nezakopávala o středovou tyč mezi koly při tlačení /mám 178 cm/,
  • polohovatelná opěrka nohou,
  • odpružený,
  • kola do vesnice i města.

Dívala jsem se už na spoustu kočárků. Měla jsem Nuna Tavo Next, který byl super odpružený, ale měl krátkou opěrku zad a malé trčela hlava už jako 15měsíční.

Joie kočárky se mi zamlouvaly, protože mají volný prostor pro nohy při tlačení. Problém je kratší ložná plocha.

Existuje kočárek, který splní mé požadavky?

Klidně bazarový.

Děkuji

Ahoj,

kočárky značky Baby Jogger mají na trhu nejprostornější sedadla. Jejich ložná plocha přesahuje 100 cm.

Pro vysoké rodiče je určený Baby Jogger City Sights. Nemá středovou osu zadních kol, takže dlouhé nohy rodičů nemají problém se zakopáváním.

Sice má v názvu „City" (což v překladu znamená „Město"), ale jeho kola a odpružení jsou vhodná do města i do nerovnějšího terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné překlopení na bok při jízdě šikmým, resp. kopcovitým terénem. To však má většina tříkolových a čtyřkolových kočárků.

Pokud však hledáš něco sportovnějšího a určeného pro vyšší aktivní rodiče, tak si prohlédni Baby Jogger City Elite 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka