Který pěkný kočárek se rychle skládá?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který se snadno a rychle složí do auta. Od září budu vozit starší dcerku do školky a mladší 8měsíční budu brávat s sebou.

Školka je jen kousek od parkoviště. Starší budu pomáhat s převlékáním, tak mladší - nechodící musím brát i s kočárkem. Proto jsou mé požadavky co nejrychlejší a nejjednodušší složení kočárku.

Ráda bych měla nějaký na pohled pěkný kočárek, oblíbený typ, cena nerozhoduje.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

jako nejlepším kočárkem, který navíc využiješ i jako cestovní, městský, sportovní a zároveň do konce kočárkovacího období, je Easywalker Jackey. Je jedním z nejpopulárnějších, a to nejen pro jeho kompaktní rozměry po složení, ale také pro jeho velké vnitřní rozměry. Má funkci samoskládání, takže stačí jednoduše aktivovat dvě tlačítka ve středu rodičovské rukojeti a kočárek se poskládá úplně sám. Mám ho osobně odzkoušený.

Nedávno jsem o něm psala i podrobnou recenzi, kterou si můžeš přečíst.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka