Který skladný kočárek nám postačí na výlety?

Zodpovězené
11. črc 2023

Ahoj,

hledám skladný a hlavně lehký kočárek pro 18měsíční dceru. Bude využívaný opravdu jen na nějaké výlety, neboť dcera pěšky ještě tolik neujde.

Něco levného a skladného. Spát v něm určitě nebude.

Můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

pokud hledáš kočárek na občasné nenáročné výlety, tak si prohlédni cenově dostupný model Hauck Shopper Neo II.

O něco odolnější model je Hauck Uptown. Má kola z tvrzené gumy, která jsou spolu s tvrdším odpružením vhodná spíše do města, ale zvládnou i občasný průjezd nerovnějším terénem. Jeho teleskopická rodičovská rukojeť ve výšce od 100 do 106 cm se bude dobře ovládat nižším a středně vysokým rodičem.

Lionelo Julie One je cestovní typ kočárku, který Ti nabízí nízkou váhu a kompaktní složení.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka