Který sportovní kočárek do 7 000 Kč je vhodný i na cestování?

Zodpovězené
3. led 2024

Ahoj,

hledám skladný sportovní kočárek, který by vydržel do konce kočárkového období. Chci ho používat do města na nákupy, na dovolené, cestování. Chci, aby byl vhodný pro výlety (ZOO, památky, mírný terén).

Mé požadavky:

  • vyšší nosnost 22 kg,
  • skladný (máme VW golf hatchback tedy menší kufr),
  • prodloužená stříška,
  • odvětrávání,
  • gelová kola,
  • žádné chrastítko,
  • rozpočet 7 000 Kč.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

určitě si prohlédni model Gesslein S4 Air+. Je to lehký a skladný kočárek, který vyniká odolnou konstrukcí z lehkého eloxovaného hliníku. Jeho kvalitně odpružená kola jsou určena nejen do města, ale zvládnou i občasný zhoršený terén. Kola kočárku jsou vyrobena z tvrzené gumy Air+ (se zabudovanými vzduchovými komorami). Díky nim je pneumatika lehčí, jednodušeji ovladatelná a lépe přilne na povrch, přitom však je dostatečně odolná.

Podobné modely skladných a zároveň prostorných kočárků najdeš v této mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka