Který sportovní kočárek je dobrý pro 8měsíční dítě, má nízkou hmotnost, je skladný a má nekorýtkové sezení?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

potřebuji sportovní kočárek, něco jako Gesslein S4 Air+, na kterém mi vyhovuje nízká hmotnost (max. je 11 kg), skladnost do auta, odpružená konstrukce i do terénu, skoro úplný leh, nekorýtkové sezení, dá se s ním i běhat, super kola (ani pěnové, ani nafukovací), lze používat stupátko pro starší dítě (mám Lascal Bugyboard Maxi). Nejsem však spokojená se stříškou – je krátká a odfukuje ji vítr.

Potřebuji ho pro 8měsíční dítě, aby v něm mohlo sedět i spát v zimě. Chci, aby se do kočárku vešel fusak a aby měl kvalitní stříšku.
Mohl by být i 3kolový kočárek, protože bych s ním občas chtěla i běhat i jít do terénu.

Který kočárek splňuje to, co hledám?

Děkuji

Ahoj,

pokud Ti vyhovuje současný model kočárku, tak jej pouze vyměň za novější ročník. Kočárky Gesslein S4 Air+ vyrobené po roce 2017 mají již stříšku XXL rozměrů.

Nebo si prohlédni jemu podobný a cenově dostupný model Carrello Bravo Plus, který v poradně často doporučuji.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka