Který sportovní kočárek je lehký, otočný v obou směrech a snadno se ovládá?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

hledám dobrý sportovní kočárek pro roční dítě.

Požadavky:

  • lehký,
  • otočný v obou směrech,
  • snadno ovladatelný.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

je velká škoda, že jsi neuvedla terén v jakém se budeš s kočárkem pohybovat a Tvoji výšku.

Velmi často doporučuji otočný kočárek Venicci Tinum 2.0. Jeho lehká hliníková konstrukce jej v současnosti řadí mezi nejlehčí a zároveň i snadno ovladatelné kočárky. Složení je možné jednou rukou. Po složení jej lze odnést na rameni díky popruhu. Sportovní sedátko má možnost úplného lehu a je dostatečně prostorné i pro větší dítě. Odpovídá tomu také jeho nosnost sportovního sedadla, která je 22 kg. Nevýhodou je, že ho koupíš pouze jako dvojkombinaci. Ale momentálně se dá koupit za velmi výhodnou cenu.

Podobným modelem je Easywalker Harvey3. Ten se prodává jako samostatný sportovní kočárek. Jeho cena se vyrovná koupi dvojkombinace Tinum 2.

Pokud však chceš kočárek, který je ještě skladnější, lehčí a vhodný na cestování, tak si prohlédni Cybex Eezy S+².

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka